Pokoje Gościnne AGA

Obiekt Pokoje Gościnne Aga położony jest w miejscowości Widuchowa. Usytuowany jest  nad samym brzegiem rzeki Odry, skąd rozchodzi się piękny widok na Park Narodowy Doliny Dolnej Odry.  Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking. Do dyspozycji Gości oferujemy pokoje 1,2 i 3 osobowe.
Na parterze budynku znajduje się salon z kominkiem, w którym oferujemy śniadania, kawę i ciasto, przekąski.  W ogrodzie są miejsca na grillowanie i ognisko. Dla aktywnych dostępne są rowery, kije do nordic walking. Widuchowa jest otoczona licznymi wzgórzami, jest to idealne miejsce na piesze wycieczki i kontakt z naturą. Dla mniej aktywnych proponujemy leżaki, hamaki , czyli wygodne odpoczywanie nad brzegiem rzeki. Obiekt prowadzony jest rodzinnie, tu również mieszkamy. Chętnie dzielimy się naszymi tradycjami, dzielimy wiedzą o okolicznych atrakcjach i historią o regionie.  Wspólne wieczory i rozmowy są mile widziane. 
 Szczecin oddalony jest o 34 km od Pokoje Gościnne Aga, a Stargard - 49 km od obiektu. Odległość od lotniska w Szczecinie Goleniów wynosi 61 km.